27 Temmuz 2015

Metin Oktay'ın insanlığı

12 Temmuz’da Yılmaz Özdil, köşesinde rahmetli Metin Oktay ile ilgili, insanlığını anlatan bir yazı yazdı. Rahmetli ile futbolu bıraktığı günden, bizi terk ettiği güne kadar ağabey - kardeş gibi yaşadık. Müşterek çok anımız oldu. Bunlardan ikisini aşağıda sizler ile paylaşıyorum:
10 Temmuz 2015

"YABAN" Fotoğraf Sergisi - Bodrum

Sanatseverlerin yoğun ilgisi ve talebi üzerine, tüm geliri Vakfımıza bağışlanacak olan, İbrahim E. TEMO ve Mütevelli Heyet Üyemiz R. Engin AKIŞ’ın hazırlamış olduğu “YABAN” adlı fotoğraf sergisinin ikincisi 10-13 Ağustos 2015 tarihleri arasında Hakan Aykan Kültür ve Sanat Merkezi Bodrum’da gerçekleştirilecektir.
15 Haziran 2015

5.Tesyev - Osman Şahin Görme Engelliler Satranç Turnuvası Sona Erdi!

Tesyev - Osman Şahin Görme Engelliler Satranç Turnuvası’nın beşincisi, 11 – 13 Haziran 2015 tarihleri arasında, Genel, Bayanlar ve Gençler kategorilerinde son yapılan Türkiye Şampiyonasına katılan, ulusal veya uluslararası kuvvet derecesi bulunan reytingli 98 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.
Engelleri Kaldıralım, DESTEK yazıp 5633'e mesaj göndererek, Avea, Turkcell, Vodafone faturalı hatlarından, her mesaj karşılığı 5 TL tutarında bağışta bulunabilirsiniz.