27 Ekim 2014

Paralimpik oyunları ve spor bakanları

17 senedir anlatıyoruz! Geçen gün hesapladım, bu 17 sene içinde 7 spor bakanı ile birlikte çalışmışız. İstedikleri kadar sporla ilgileri olsun, Paralimpik oyunlarının farkındalığını anlatmak için elimizden gelen çabayı gösterdik. Ve eksik olmasınlar hepsi konunun önemini anlayıp ellerinden gelen desteği verdiler. Bundan önceki Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ve zamanın Spordan Sorumlu Devlet Bakanı Fikret Ünlü hariç. Ancak Türkiye’nin bu konudaki istikrarsızlığı, yani 2- 2.5 senede bir Gençlik ve Spor Bakanı’nın değişmesi yalnız engelliler sporuna değil, sporun geneline de bazı sorunlar getiriyor muhakkak. Bu konuda bir yorum yapmak bize düşmez.
29 Ekim 2014

Cumhuriyet Bayramı'mız ve Cumhuriyetimizin 91. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlu Olsun !

09 Ocak 2012

EROL EVGİN

Bize kendinizden söz eder misiniz? Çocukluğunuzdan, gençliğinizden… 42 yılı geride bıraktığınız sanat yaşamınızdan… Ailenizden… / Epey olmuştu bu yıl meselesini kimse söylemiyordu, bende öyle.. 35. yılda bir reklam ajansıyla çalışma yapmak için biraraya gelmiştim. 35 yıl oldu bu önemli bir rakam ama söylemeyin, söylenmez böyle şeyler dediler. Ama ben açıklıktan, netlikten ve içtenlikten yanayım yani sanatçı içten olmalı, halk biliyor bizim ne zaman sahneye çıktığımızı. İçten olduğunuz zaman daha iyi bir iletişim kuruyorsunuz.
Engelleri Kaldıralım, destek yaz 5633'e mesaj atın kampanyaya destek olun. 1 SMS karşılığı 5 TL dir. Turkcell, Vodafone, Avea hatlı operatörlerden mesaj gönderebilirsiniz.