23 Şubat 2015

O iÇiMiZDEN BiRi

Bir süre önce, Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı’nın (TESYEV) mütevelli üyesi, iş adamı Mehmet Demir ile sohbet ediyorduk. Beni kahve içmek için şirketine davet etti. Randevuya erken gitmek huyumdur. Böyle olunca beni Mehmet Demir’in odasına aldılar. Orada tekerlekli sandalyeli 14 yaşında bir genç gördüm. Konuşmaya başladık. Mehmet Demir’in kuzeni olduğunu anladım.
24 Şubat 2015

"Büyük Resim" Şarkımız Kliplendi!

38 ünlü sanatçının sesleri ve yürekleriyle katkıda bulundukları, 1 şarkı ve 14 öyküden oluşan Vakfımız TESYEV’in 15. yılına özel ‘Büyük Resim’ albümünün şarkısı kliplendi.
19 Şubat 2015

‘Büyük Resim’ Albümü Basın Toplantısı Gerçekleştirildi

Vakfımız Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV), 15. Yılında özel bir projeye imza attı. Engelli bireylerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, Vakfımız TESYEV yararına, öykülerini Ali Boz’un, bestesini Bülent Cenkçi ve Bertan Coşar’ın, mix-masteringini Altay Ekren’in yaptığı, düzenlemesini Şerif Metin Arıgül’ün üstlendiği, ülkemizin önde gelen 38 sanatçısının sesleri ile hayat bulan Büyük Resim Projesinin tanıtım toplantısı 18 Şubat, Çarşamba günü 10 Karaköy A Morgans Original’da gerçekleşti.
Engelleri Kaldıralım, DESTEK yazıp 5633'e mesaj göndererek, Avea, Turkcell, Vodafone faturalı hatlarından, her mesaj karşılığı 5 TL tutarında bağışta bulunabilirsiniz.