18 Ağustos 2014

Burası Almanya…

Geçtiğimiz haftalarda Almanya Frankfurt’ta, Hessen Eyaleti Tenis Federasyonu Başkanı olan 25 yıllık dostumuz Dirk Hordorf ile buluştuk. Konu tekerlekli sandalye tenisine gelince şaşırmadım desem yalan olur. Hessen Eyaleti’nde 800 tenis kulübü var. Almanya’da ise, toplam tenis kulübü sayısı 9.400. Bu eyaletteki 800 tenis kulübünden sadece birinde tekerlekli sandalye tenisi oynanıyor. Başkan Hordorf da bu durumdan epey şikayetçi. Yani sorun yalnız bizim ülkemizde değil. Engelliler sporuna bizden 40-50 sene önce başlamış Almanya’da da benzer problemler her zaman yaşanıyor.
11 Haziran 2014

Sunset Yaz Yemeği

Vakfımızın bu yılki geleneksel bahar yemeği 10 Haziran 2014 Salı günü yine İstanbul’un muhteşem manzarası ile ünlü seçkin mekanı Sunset Grill&Bar’da yapıldı.
09 Ocak 2012

EROL EVGİN

Bize kendinizden söz eder misiniz? Çocukluğunuzdan, gençliğinizden… 42 yılı geride bıraktığınız sanat yaşamınızdan… Ailenizden… / Epey olmuştu bu yıl meselesini kimse söylemiyordu, bende öyle.. 35. yılda bir reklam ajansıyla çalışma yapmak için biraraya gelmiştim. 35 yıl oldu bu önemli bir rakam ama söylemeyin, söylenmez böyle şeyler dediler. Ama ben açıklıktan, netlikten ve içtenlikten yanayım yani sanatçı içten olmalı, halk biliyor bizim ne zaman sahneye çıktığımızı. İçten olduğunuz zaman daha iyi bir iletişim kuruyorsunuz.
Engelleri Kaldıralım, destek yaz 5633'e mesaj atın kampanyaya destek olun. 1 SMS karşılığı 5 TL dir. Turkcell, Vodafone, Avea hatlı operatörlerden mesaj gönderebilirsiniz.