21 Eylül 2014

Çinliler sınıfta kaldı

Dünya Engelliler Masa Tenisi Şampiyonası 5-15 Eylül tarihleri arasında Çin’in başkenti Pekin’de yapıldı. Şampiyonaya katılan 48 ülke bazı önemli sorunlar yaşadı.
11 Haziran 2014

Sunset Yaz Yemeği

Vakfımızın bu yılki geleneksel bahar yemeği 10 Haziran 2014 Salı günü yine İstanbul’un muhteşem manzarası ile ünlü seçkin mekanı Sunset Grill&Bar’da yapıldı.
09 Ocak 2012

EROL EVGİN

Bize kendinizden söz eder misiniz? Çocukluğunuzdan, gençliğinizden… 42 yılı geride bıraktığınız sanat yaşamınızdan… Ailenizden… / Epey olmuştu bu yıl meselesini kimse söylemiyordu, bende öyle.. 35. yılda bir reklam ajansıyla çalışma yapmak için biraraya gelmiştim. 35 yıl oldu bu önemli bir rakam ama söylemeyin, söylenmez böyle şeyler dediler. Ama ben açıklıktan, netlikten ve içtenlikten yanayım yani sanatçı içten olmalı, halk biliyor bizim ne zaman sahneye çıktığımızı. İçten olduğunuz zaman daha iyi bir iletişim kuruyorsunuz.
Engelleri Kaldıralım, destek yaz 5633'e mesaj atın kampanyaya destek olun. 1 SMS karşılığı 5 TL dir. Turkcell, Vodafone, Avea hatlı operatörlerden mesaj gönderebilirsiniz.