14 Nisan 2014

Engelliler camiasından haberler...

Üniversiteli Engelliler Spor Festivali 17 Nisan 2014 Perşembe günü Ankara Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. Festivalde, tekerlekli sandalye basketbol, ampute futbol ve tekerlekli sandalye tenis sporları konusunda milli takım antrenörlerinin uygulamalı çalışmaları sergilenecek. Festivalin öğlenden sonraki bölümünde ‘Engellilerde Spor Aktiviteleri’ konulu panel var.
10 Nisan 2014

Terakki Vakfı Okulları’ndan TESYEV’e Destek

Terakki Vakfı Okulları’nın bu yıl ikincisini düzenlediği Terakkiliden Terakkiliye Bahar Şenliği kapsamında, Tiyatro Boğaziçi’nin sahneye koyduğu “Biz Küçükken Babamla Oyunlar Oynardık” tiyatro gösterisi 9 Nisan 2014 tarihinde sahnelendi.
09 Ocak 2012

EROL EVGİN

Bize kendinizden söz eder misiniz? Çocukluğunuzdan, gençliğinizden… 42 yılı geride bıraktığınız sanat yaşamınızdan… Ailenizden… / Epey olmuştu bu yıl meselesini kimse söylemiyordu, bende öyle.. 35. yılda bir reklam ajansıyla çalışma yapmak için biraraya gelmiştim. 35 yıl oldu bu önemli bir rakam ama söylemeyin, söylenmez böyle şeyler dediler. Ama ben açıklıktan, netlikten ve içtenlikten yanayım yani sanatçı içten olmalı, halk biliyor bizim ne zaman sahneye çıktığımızı. İçten olduğunuz zaman daha iyi bir iletişim kuruyorsunuz.
Engelleri Kaldıralım, destek yaz 5633'e mesaj atın kampanyaya destek olun. 1 SMS karşılığı 5 TL dir. Turkcell, Vodafone, Avea hatlı operatörlerden mesaj gönderebilirsiniz.