20 Ekim 2014

İyi ki gidiyorsunuz Ünal Aysal

Galatasaray’ın başkanı olan Ünal Aysal, 3 Ekim akşamı Galatasaray Adası’nda, kız ve erkekler basketbol takımlarına bir veda yemeği verirken şöyle söyledi: “Basketbol takımlarımız geçen sene göğsümüzü kabartan başarılı branşlarımızdan. Hem kızlar hem de erkekler geçen sene büyük başarı kazandılar. Bu nedenle de bu akşam burada toplandık. Hem anılarımızı tazeleyeceğiz, hem de bayramlaşacağız.”
22 Eylül 2014

TESYEV Moral Pikniği

Vakfımızdan burs ve rehabilitasyon yardımı alan engelli çocuklar ve aileleri 20 Eylül 2014 Cumartesi günü Tarabya Ted Ankara Kolejliler Derneği’nde düzenlenen moral pikniğinde bir araya geldi.
09 Ocak 2012

EROL EVGİN

Bize kendinizden söz eder misiniz? Çocukluğunuzdan, gençliğinizden… 42 yılı geride bıraktığınız sanat yaşamınızdan… Ailenizden… / Epey olmuştu bu yıl meselesini kimse söylemiyordu, bende öyle.. 35. yılda bir reklam ajansıyla çalışma yapmak için biraraya gelmiştim. 35 yıl oldu bu önemli bir rakam ama söylemeyin, söylenmez böyle şeyler dediler. Ama ben açıklıktan, netlikten ve içtenlikten yanayım yani sanatçı içten olmalı, halk biliyor bizim ne zaman sahneye çıktığımızı. İçten olduğunuz zaman daha iyi bir iletişim kuruyorsunuz.
Engelleri Kaldıralım, destek yaz 5633'e mesaj atın kampanyaya destek olun. 1 SMS karşılığı 5 TL dir. Turkcell, Vodafone, Avea hatlı operatörlerden mesaj gönderebilirsiniz.